GiresunManşet Üstü

BAKAN CANİKLİ GİDERKEN DE VAATLERDE BULUNDU

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli,  Görele'de Gençlik Merkezi temelini attı,Bölge Trafik ve Denetleme İstasyonu'nun açılışını gerçekleştirdi. Tirebolu’da ise hayırsever vatandaşlarca yaptırılan Şişmanoğlu Cami’nin açılışına katıldı.

Bakan Canikli yaptığı konuşmada, Göreleliler'in partilerine her zaman destek verdiğini belirterek, "Görele'nin bu desteği karşısında bize de hizmet etmek düşer. Görele bugüne kadar ne isterse başımızın üstünde yeri var. Bugüne kadar Görele'nin bizden istediği her şeyi yaptık ve yapmaya çalıştık.”dedi.

Milletvekiliğinin sona ereceğini ama siyasete devam edeceğini vurgulayan Bakan, ilçeye hastane ve yüzme havuzu sözü vererek “Bugün burada attığımız 5 milyon liralık bir yatırım. Gençlerimiz için bu uygun bir ortam olacaktır. Yine ilçemize güzel bir mimari ile imam hatip lisesiyle halk eğitim merkezinin temelleri atılacaktır" dedi.

Canili,"Giresun 4-0 sağlarsa Ankara'da elimiz daha da güçlenir. Ankara'de Giresun daha iyi temsil edilir. Tek amacımız Giresun'a hizmet. Siz deste gerin gerisini bize bırakın. Siz destek verin, gerisine karışmayın" diye konuştu.

2015-364-4

Canikli, yeni dönem için Giresun'u dört milletvekiliyle çok daha güçlü şekilde Ankara'da temsil etmek istediklerini vurgulayarak, aday olup olmamasının önem arz etmediğini ve tek amacının Giresun'a hizmet olduğunu kaydetti.

Bakan Nurettin  Canikli Giresun merkezde de  kendi adını taşıyan Nurettin Canikli, İmam Hatip Lisesi'nin yurt temelini atarak Uygulamalı Oteli'nin ise açılışını gerçekleştirdi.

Törenlere Bakan eşi Hatice Canikli, Vali Hasan Karahan, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Kaymakam Ünal Kılıçaslan, Belediye Başkanı Tolga Erener, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı, önceki dönem milletvekili AKP milletvekili adayı Turan Alçelik, bazı kaymakamlar, belediye başkanları ve daire müdürleriyle çok sayıda davetli katıldı.

Nurettin Canikli bugün partisinin aday tanıtım törenine ve seçim bürosu açılışına katılacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir