EğitimGiresun

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ’NE ‘EN İTİBARLI ÜNİVERSİTE’ ÖDÜLÜ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, ‘EĞİTİMDE YILIN EN İTİBARLI ÜNİVERSİTESİ’ OLDU. ÖDÜL PLAKETİNİ GENÇ İŞADAMI BAÜ GLOBAL BAŞKAN YARDIMCISI GİRESUNLU HEMŞERİMİZ SERDAR ŞENEL ALDI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ'NE 'EN İTİBARLI ÜNİVERSİTE'  ÖDÜLÜ
Marketing Türkiye tarafından düzenlenen The ONE Awards, Raffles İstanbul’da sahiplerini buldu. Düzenlenen ödül töreninde, Giresunlu Eğitimci Enver Yücel’in kurucusu ve mütevelli heyet başkanlığını yaptığı Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), Özel Eğitim Kurumları kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi. Ödül plaketini Bahçeşehir Üniversitesi adına bir başka Giresunlu hemşerimiz, genç işadamı akademisyen Bestimage Group CEO’su ve BAU Global Başkan Yardımcısı Serdar Şenel aldı.
Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliği ile düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, 9 Ocak 2020’de Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 40 farklı sektörden markanın ödül aldığı törende, Özel Eğitim Kurumları kategorisinde “Yılın İtibarlısı” Bahçeşehir Üniversitesi oldu. Ödül, Bahçeşehir Üniversitesi adına Bestimage Group CEO’su ve BAU Global Başkan Yardımcısı Serdar Şenel’e, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle tarafından takdim edildi.
“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla eğitimdeki yeniliklerin takipçisi olan Bahçeşehir Üniversitesi, Türkiye’deki üniversite anlayışını değiştirmeye devam ediyor. Üyesi olduğu BAU Global Eğitim Ağı ile birlikte ülkemizi dokuz ülkede sekiz üniversite, dört dil okulu ve yaklaşık 200 bin öğrenci ile yurt dışında gururla temsil eden Bahçeşehir Üniversitesi, “Yeni Nesil Üniversite” anlayışıyla dünyada da üst düzeyde tuttuğu standartlarıyla eğitim alanında fark yaratıyor.
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ'NE 'EN İTİBARLI ÜNİVERSİTE'  ÖDÜLÜ

ŞENEL: TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ EĞİTİMDE
Ödülü, Bahçeşehir Üniversitesi adına alan Serdar Şenel, “Eğitim, insana yatırım ile ilgili. Yatırım yaptıkça daha fazla eğitimli nesiller ile buluşacağız. Bu sebeple Türkiye’nin geleceği eğitimde yer alıyor.” diyerek, hem BAU Global Başkan Yardımcısı hem de Bestimage Group CEO’su olarak iki kez gururlandığını belirtti.
Bahçeşehir Üniversitesinin İmaj Başarısının Sırrı Bestimage
Bahçeşehir Üniversitesinin 360 derece iletişim faaliyetlerini sürdüren Bestimage Group, kreatif fikirleri ve yenilikçi yaklaşımlarıyla 15 yıldır okulun itibarını başarıyla yükseltmeye devam ediyor. Özellikle eğitim sektöründeki markalara sunduğu güçlü imajla tanınan Bestimage Group, Bahçeşehir Üniversitesinin bu başarıdaki payından dolayı büyük bir sevinç yaşıyor.BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ'NE 'EN İTİBARLI ÜNİVERSİTE'  ÖDÜLÜ
Bestimage Group CEO’su Serdar Şenel, her yıl müşterilerinin marka itibarını daha ileriye taşımak için yaptıkları detaylı planlamaların sonuçlarını aldıklarını belirtti. Eğitim sektöründe itibarın çok önemli olduğunu söyleyen Şenel, Bestimage ailesinin bu sektör için güçlü işler yaptığını da sözlerine ekledi.
2020 yılına güçlü bir giriş yapan Bestimage Group, eğitim ve video sektörüyle birlikte portföyüne yeni firmalar ekleyerek başka sektörlerde de adını duyurmayı hedefliyor. Bestimage’ın iletişimini sürdüreceği yeni sektörler arasında tarım da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir