logo

reklam
12 Ocak 2018

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ÖZEL İDARE’Yİ SAVUNDU

AKP Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, CHP İl Başkanı Necati Tığlı'nın İl Özel İdaresinin hizmetlerine yönelik yaptığı eleştirilere karşılık verdi. Şenlikoğlu, yılda çeyrek milyar lira harcama yapan Özel İdarenin yaptığı yatırımlar ve hizmetler karşılığında borçlanmasının ise doğal olduğunu vurguladı.
Özel İdare'nin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Şenlikoğlu "bizim bu çalışmalarımız hizmet odaklı siyaset anlayışımızdandır. Peki şimdi soralım o zaman CHP zihniyeti Giresun merkezde yerelde iki dönemdir iktidarda, bu şehirde rutin hizmetler dışında hangi projeleri gerçekleştirmişlerdir. Giresun merkezin en büyük iki projesi şehrin doğu ve batı yakasındaki gençlik merkezleri özel idare tarafından yapılmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. 
Siyasetin başarısı yaptığınız hizmetlerle ölçülür, halkımızın belediyeye verdiği desteğin sonucu olarak, iki dönemdir, il belediyesi çapında hangi büyük projeyi gerçekleştirdiklerini halkımızla paylaşmak zorundalar. Zira biz her gün bu şehirde yaşayan inşalar olarak halen böyle bir çalışmaya denk gelmedik. CHP'nin bu konuya açıklık getirmesi gerekir. Bizdeki tulumba yerinde duruyor, asıl size emanet edilen tulumba nerde ona bir bakalım"dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?