Giresun

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU FKB’Yİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, gezi ve ziyaretlerini sürdürüyor.

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve Kurul Üyeleri ile bir araya gelen Şenlikoğlu, Kooperatifçilik gününü kutladı.  Şenlşkoğlu konuşmasında şunları kaydetti: “Kooperatiflerimiz demokratik işletme kuruluşlarımızdır. Kooperatiflerde temel amaç işbirliği ve dayanışmadır. Amacımız, verimli çalışmak, ortak ihtiyaçları karşılamak, emek ve ürünleri hep birlikte değerlendirmektir.  Kooperatif öyle denilebilir ki birlik ruhunun kalesidir. “Birlikten kuvvet doğar” sözü bunu en iyi şekilde açıklamaktadır.

Bizler Birliktelik ruhu, ortak akıl ve katılımcı istişare anlayış ile ilimize hizmet için yola çıktık. Giresunumuzun önünde 31 Mart fırsatı var. Bu tarihi fırsatı ilimizin gelişmesi ve kalkınması için kullanmalıyız. Yerel hizmetlerde il merkezimizde ki anlayışının revize olması şart”.AYTEKİN ŞENLİKOĞLU FKB'Yİ ZİYARET ETTİ

“AK Parti Belediyeciliğinin özü, Şehircilik bilimini temel alarak bu sorunların tek çözümüdür. Çünkü Belediyecilik AK Partinin işidir” diyen Aytekin Şenlikoğlu, Biz sürekli Şehirciliğe vurgu yapıyoruz. Şehirciliği yalnızca bir mimarlık faaliyetinden ibaret görmüyoruz. Çünkü Şehirlerin fiziki planlamasının iktisadi ve sosyal ihtiyaçlarla birlikte bütün düşünülmesi gerekir. Bundan ötürü şehircilik faaliyetlerinde, tüm STK ve ortak paydaşlarla mimarlar, mühendisler, iktisatçılar, hukukçular ve sosyologlarda da dahil geniş ölçüde katılımcı bir anlayıştan yararlanmaya önem vermekteyiz. Tüm Sivil Toplum Örgütlerimiz ve Meslek kuruluşlarımız ile birlik, beraberlik ve tam bir uyum içerisinde olarak ve bu birlikteliği Giresun’u şahlandıracak hizmetler için sürdürmeye devam ettirmek tek amacımız olmalıdır.” dedi.

Şenlikoğlu, Entegre tesisi çalışan işçileri ile de bir araya gelerek,  sohbet edip tesisleri de gezdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir