Eğitim

AYKUT GEZMİŞ VE DOĞA KOLEJİ KURUCU EKİBİ BAŞKANLIK MAKAMINDA

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında hizmete açılacak Giresun Özel Doğa Koleji ile valilikte sonra, Giresun Belediyesi arasında da belediye çalışanlarının çocuklarına indirim için kurumsal anlaşma imzalandı.

Doğa Koleji kurucuları Aykut Gezmiş, Volkan Dündar, Hakan Karaahmet, Erol Aksu, Adem Bıçakçı ve Alaeddin Çulfaz Başkan Kerim Aksu’yu makamında ziyaret edip bilgi verdiler. İmzalanan kurumsal anlaşma ile belediye çalışanlarına kayıt sırasında indirim uygulanacağı ifade edildi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, eğitime yapılan yatırımın toplumun geleceğine yapıldığını belirterek;     “ Çocuklarımızı dünya vatandaşı olarak yetiştirmeliyiz. Çocuklarımız gelecekte dünya gençleri ile yarışacaklar. İş artık dünyanın her yerinde olacak. Bunun için çocuklarımıza iyi bir eğitim sağlamak hepimizin öncelikli görevidir. Yatırım yapmak, istihdam sağlamak çok önemlidir. Ancak eğitime yapılan yatırım hem önemli, hem de kutsaldır. Emeği geçenleri kutluyorum’’ dedi.

Son derece modern donanımlı derslikleri, spor salonu, yüzme havuzu, buz pisti, hayvan barınağı ve sosyal alanları bulunan Doğa Koleji gelecek yıl kapılarını öğrencilerine açmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir