logo

reklam
04 Eylül 2015

AYHAN AKTEN DE ADAY ADAYI…

AKP'de en uzun süre İl Başkanlığı görevini yapan Ayhan Akten, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.


Akten, düzenlediği basın toplantısında, "bugüne kadar hiç milletvekilliğine aday adayı bile olmadım. Hiç düşünmemiştim ancak bu kasım ayında olağan üstü bir durum ve olağanüstü bir seçimde arkadaşlarımızla istişare yaptık sağ olsun birçok arkadaşımızda yatıracağımız parayı bile organize edip bizi adaylığa teşvik ettiler. İstişare ettiğimiz büyüklerimizde uygun ola bileceğini söylediler, bizde partimizin önünü daha iyi aça bilmek ve daha büyük başarılara ulaştıra bilmek amacıyla aday olmayı uygun gördük” dedi


Ayhan Akten, şunları söyledi:"Halkımızın sıkıntılarını, dertlerini biliyorum ve neden de sıkıntı yaşandığını, neden de milletvekili sayısının 2’ye düştüğünü de gayet iyi biliyoruz. Ben her zaman şunu söylüyorum Giresun halkıyla iç içeyiz. Her zaman el eleyiz, dertlerini ve sorunlarını da biliyoruz. Giresun merkez özellikle de yararlı olabileceğimi de düşünüyorum. AK Partinin yeniden tek başına iktidarı kazanabilmek içinde katkıda bulunabileceğimizi de düşündük bu nedenle de aday adayı olduk” 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?