Giresun

AYDIN AKSU’DAN TEŞEKKÜR BEKLİYORMUŞ!..

Yazılı bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Hasan Aydın, iddialarına cevap verdiği Belediye Başkanı Kerim Aksu’dan, teşekkür beklediğini söyledi.  Ben de bu sorulara belgeye ve bilgiye dayalı cevaplar vermiştim. Sayın Kerim Aksu’nun bu verdiğim cevaplarla ilgili herhangi değerlendirmesinin olmadığını gördüm. Aynı şekilde böyle bir durumla karşı karşıya kalsaydım, sorulan sorulara verilen doğru cevaplar için kamuoyunu önünde teşekkür etmeyi, bu belgeleri sunan, doğru cevapları veren şahsa teşekkür etmeyi erdem sayardım” dedi.

Aydın açıklamasında ayrıca; Aksu’nun seçim vaatleri olan “Debboy mevkiinde yeniden düzenlemeye gidilecek otopark, meydan, çarşı ve yeni üniversite binaları yapılacak”

 “Rus pazarı olarak bilinen bölgede içinde tiyatro salonu, çalışma atölyeleri, konservatuar, sanat galerisi, çok amaçlı salonlar, engellilere ait alanlar olan bir kültür ve sanat merkezi oluşturulacaktır” sözlerini hatırlattı.

Aydın, “Sayın Belediye Başkanım bu vaatleri yaparken Giresun’a bu sözleri verirken bol keseden mi attın? Yoksa “Bekâra karı boşamak kolay.” diye düşünüp nasıl olsa millet unutur mu? sannettin. Sayın Başkanım şayet söz konusu yatırımları kalan 5 aylık Belediye Başkanlığın boyunca yapacaksan sözüm yok dedik.

Sayın Aksu bu millet değerlendirmeyi gayet iyi yapar, söz verip de yapmayanların cezasını sandıkta vermesini bilir. Benden uyarması” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir