EğitimGiresun

ATTAR’DAN ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT…


 

Giresun Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kocatepe ve konsey üyelerinden oluşan bir heyet, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Attar, dernek yöneticilerini kutlayarak, başarılar diledi ve destek sözü verdi. Rektör, yaptığı konuşmada,“sizden isteğim; kimseye ayrım yapmadan, herkesi kucaklayan bir anlayışla birbirinize yaklaşmanız ve üniversite kültürüne yakışır bir şekilde birbirinizi bir aile olarak görmeniz ve bütünleştirmenizdir. Aynı zamanda derslerinize de çok çalışmanız, gerek öğrencilik hayatınızda gerekse öğrencilik sonrası hayatlarınızda çok başarılı fertler olmanızdır” dedi.

“ÖĞRENCİLERİNİ ÇOK SEVEN ÖNCELİĞİ
ÖĞRENCİLER OLAN BİR REKTÖRÜM”

Attar şunları söyledi: “Biliyorsunuz ben öğrencilerini çok seven ve önceliği her zaman öğrencileri olan bir Rektörüm. Bu özelliğim karar verme noktasında da hep öğrenciler lehinedir ve aldığım tüm karalarda sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmama sebep olmaktadır. Ki bu doğru bir şeydir. Bugün üniversitemizin geldiği nokta hep sizlerin çok daha iyi imkanlara kavuşması için verilen gayretlerin sonucudur.

Sizler şu anda karşımızda yaklaşık 30 bin öğrenciyi temsil ediyorsunuz. Çalışmalarınızda her türlü desteği bizden görmeye devam edeceksiniz”

a62cdee3e7

Rektör Prof.Dr.Aygün Attar, ziyaretin anısına öğrencilerle bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir