GiresunSiyaset

ANAP’LI ESKİ BAKAN AKSU’YU ÖVDÜ

Bir süre önce Türk siyaseti’nin etkin isimlerinden olan Anavatan Parti'li  Ersin Taranoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti.

ANAP İktidarında Devlet, Spor ve Orman Bakanlıklarında bulunan Ersin Taranoğlu, eski dostları ziyaret ettiğini, bu çerçevede Aksu’ya da nezaket ziyareti yaptığını söyledi.

9ku8h4m0flp9dl71a48yim

Taranoğlu ziyaret sırasında yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı: “Siyasetin özü insan sevgisidir. Sevgi olursa başarı olur. Ben siyaset yaptığım dönemlerde, teşkilatlarımla sevgi köprüsü kurmaya çalıştım. Halen arkadaşlarımla bu ilişkisi sürdürmeye özen gösteriyorum. Başkan Kerim Aksu Karadeniz’de önemli bir yer edindi. Kendisinin yüzü gülüyor. Sevgi dolu. Başarısının sırrının bu olduğuna inanıyorum. İnsana hizmet esastır. Halkın terazisi daima doğru tartar.”

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Taranoğlu’nun siyasette uzun ve başarılı dönemler geçirdiğine vurgu yaparak ; “Kendisini Giresun’da görmekten mutlu olduk. Tecrübesi ve anılarıyla bizlere ışık tuttu. Biz siyaseti seçimden seçime yapıyoruz. Koltuğa oturduğumuzda, yatırım ve çalışmalarımızı insanı odaklı yapıyoruz. Giresun partili oluyoruz. Bu şehirde yaşayan herkese hizmet üretmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Başkan Kerim Aksu, eski Bakan Ersin Taranoğlu’na “Fındık Başımın Tacı” heykeli ve Giresun Kalite Fındık hediye etti.

Ziyarete ANAP eski merkez ilçe başkanlarından Şaban Bulam da katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir