GiresunSiyaset

Ali Temür: Sağlıkta devrim yaptık

AKP Milletvekili Aday Adayı Ali Temür, Alucra’da sağlık tesisi inşaatında incelemelerde bulundu.

Temür, inşaatta mola veren kahvaltı yapan işçileri ziyaret ederek “bizim insanımızın mutlu olabilmesi için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Devletimizin gücü kuvveti ve zenginliği halkımız için vardır bugün sağlık hizmetlerinde Avrupa ülkeleri üzerine çıktık zengin fakir sınıf farkı 4. sınıf farkını ortadan kaldırdık. Çok güçlü olmaya vatandaşlarımızla istediği sağlık tesisi özel hastane devlet hastanesi veya üniversite hastanelerinde diş hekimi tedavi olabilmektedir” dedi.

Temür, “Bu anlamda Giresun Alucra’da yapılan ve halen inşaatı devam eden ve önümüzdeki süreçte yapımına başlanacak Sarız Sağlık Tesisleri ile halkımızın daha hızlı daha güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti ne kavuşması sağlanacaktır halkımız hizmetin en güzeline layıktır bundan sonra da milletimiz için halkımız için gerekli yatırımlar yapılacaktır. Ak Parti iktidarı döneminde yapılan Görele Tirebolu Şebinkarahisar Yağlıdere Espiye Dereli Bulancak merkez devlet hastanesi 75 yataklı fizik tedavi hastanesi 150 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi 2 tane özel hastane ve programa alınan 350 yataklı eğitim araştırma hastanesi ile Giresun eğitim araştırma hastanesi ile güler yüzlü ve insana yakışır hizmet verilmeye devam edilecektir. Önce sağlık önce sağlık diyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yorum

  1. sabahleyin saat 9.da devlet hastanesine gidip poliklinik önlerinde sırtsırta bekleyen insanları yaptırdığınız hastaneyi görün,o zaman sağlık devrimi yapıp yapmadığınızı bi daha düşünün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir