logo

reklam
31 Aralık 2014

AKSU,ENGELLİ VE YAŞLILARLA YENİ YILI KUTLADI

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Darıköyü’nde bulunan ve 95 engelli ve yaşlı vatandaşın kaldığı Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek düzenlenen yılbaşı programına katıldı.

Aksu, bakımevinde kalanlarla Belediye Konservatuarı müzisyenleri tarafından hazırlanan müzik şöleni ve Belediye Şehir Tiyatrosu oyuncularının sunduğu palyaço gösterilerini birlikte izledi.9ku8h4m0flp9dl71a48yim

Bakım Merkezi Müdürü Gültekin Karaca; Belediye Başkanı Kerim Aksu ve ekibinin, hazırlamış olduğu bu anlamlı etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Aksu’ya günün anısına bir teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Aksu ise her vatandaşın mutluluğunun kendilerini ilgilendirildiğini belirterek; “Belediyemiz her zaman engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın yaşamlarını rahat sürdürebilmeleri için çalışmalar yapmaktadır. Bugünde burada küçük bir etkinlik düzenleyerek onlara bir moral vermiş olduk. Yılbaşı arifesinde sizlerin yüzünün gülmesi bizleri mutlu ediyor. Yeni yılın hepinize sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı hepinize teşekkür ederim ”dedi.

Yapılan etkinlik gün boyu devam ederken, etkinlik sırasında çeşitli ikramlar yapıldı. Etkinlik sırasında çekilen fotoğraflar kısa sürede karta basılarak bakım merkezinde kalan vatandaşların odalarına hatıra olarak asıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?