logo

reklam
22 Mayıs 2015

AKSU’DAN AKSU’DAKİ ‘PROVOKASYONA’ KINAMA

Seçim çalışmaları için Giresun’a gelen Sadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Mustafa Destici, Belediye Başkanı Kerim Aksu tarafından çiçekle karşılandı. Aksu Kamalak ve Destici’ye başarılar diledi.

Giresun’a gelen devlet adamalarına ev sahibi olarak, Giresun halkı adına hoş geldiniz dediğini hatırlatan Aksu; “Bizim anlayışımız, bize oy versin veya vermesin her vatandaşımıza saygılı olmaktır. Demokrasiye inanan herkesin başkasının görüşüne saygı göstermesi gerekir ”dedi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Aksu Festivali törenleri için önceki gün Giresun’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir gurup ayarlanmış kişilerin saygısızlık yapmaya kalktığını, bu çirkin girişim içerisinde bazı belediye başkanlarının ve meclis üyelerinin de bulunmasının üzücü olduğunu, bu hareketleri organize edenleri kınadığını ifade etti.

Bilindiği gibi festivale katılan Bakan Nurettin Canikli, konuşmasında alana dökülen çöp nedeniyle Giresun Belediyesi'ni eleştirmiş, o sırada ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuşurken bir gurup provakatif amaçlı sloganlar atmıştı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?