GenelGiresunManşet Üstü

AKSU SEÇİM ÖNCESİ START VERDİ…

Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediye başkan yardımcıları birim müdürleri ile yaptığı toplantıda, yatırımlar, projeler ve gündemdeki konuları değerlendirdi.

Şehirdeki kazı çalışmalarında sona gelindiğini, baharla birlikte çalışmaların hız kazanacağını ifade eden Aksu,Keşap Durağı, Kazancılar Yokuşu ve Sokakbaşı Kültür Merkezi Projelerinin öncelikli olduğunu vurguladı.   Kerim Aksu şunları dile getirdi: “ Her birim müdürü toplantıya biten işleri, devam eden çalışmaları ve planlanan işlerini getirsin. Burada değerlendirelim.

Öncelikli olarak itfaiye aracı, vidanjör ve tiyatro için bir araç almak istiyoruz. Ayrıca, kiralık araçlardan vazgeçip birimlerin ihtiyacına göre araç almayı planlıyoruz. Su abonelerinin akıllı sayaç kullanmasını teşvik edelim. Yeni inşaatlarda akıllı su sayaçlarını zorunlu tutalım. Su çok değerli. Su israfını önlemeliyiz.

Vatandaşlardan gelen şikayetleri, talepleri ciddi şekilde değerlendirip gerekeni yapalım. Birimler arasında mutlaka koordinasyon istiyorum. Büyük projelere başlayıp tamamlayacağız. Bu toplantıları aylık olarak yapacağız. “

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir