GiresunSpor

AKSU, MUHTARLARI DA GİRESUNSPOR TARAFTARI YAPTI

Belediye Başkanı Kerim Aksu,28 mahalle muhtarına passolig kartı ve bir sezonluk kombine bilet hediye etti.
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Merkez Mahalle muhtarlarıyla bir toplantı yaparak sorunlarını dinledi. Mahallelerdeki eksikler ve sorunların giderilmesi için muhtarlardan rapor hazırlamalarını isteyen Aksu, "hep birlikte bu şehre hizmet edeceğiz" dedi
"MUHTARLARLA BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ"
Başkan Aksu, "Belediyemiz mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Muhtarlarımızın sorumluluk alanı olan mahallelerindeki sorunları, talepleri bizzat kendilerinden öğrenmek istedik. Bugün bize iletilen veya daha sonra yazılı olarak iletilecek mahalle sorunlarını, talepleri bir rapor haline getireceğiz. İlgili birimlerimize gönderip, projelendirip planlayacağız. Muhtarlarımızla birlikte tüm mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz. Her vatandaşımızın, muhtarımızın, sivil toplum kuruluşlarının görüş ve katkılarını önemsiyoruz. Bu şehir hepimizin. Muhtarlarımızla birlik içersinde şehrimize, mahallelerimize hizmet götüreceğiz. "diye konuştu. 
DSC_0795
Aksu toplantı sonunda merkez mahalle muhtarlarına Giresunspor Passolig kartı hediye etti.

Tüm muhtarlar adına Osmaniye Mahallesi Muhtarı Temel Akın’a özel hazırlanan passolig kartını veren Aksu " Giresunspor hepimizin gurur kaynağıdır. Geçen yıl şampiyon olan takımımızı yeni sezonda desteklemeye devam edeceğiz. Muhtarlarımızda tribünde olacaklar. Bunun için kendilerine passolig kartı ve kombine bilet hediye ettik. Belediye olarak her zaman Giresunspor'umuzun yanındayız. Bu sezon muhtarlarımızla birlikte daha da güçlü olacağız "dedi.

DSC_0802

Muhtar Temel Akın ise, Başkan Aksu'ya yaptığı bu katkıdan dolayı teşekkür etti. 

3 MUHTAR KATILMADI…

Giresun'un 28 mahalle muhtarından 25'inin katıldığı toplantıya, Başkan Aksu ile birlikte Başkan Vekili Hayati Tökez, Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Park ve Bahçeler Müdürü Fazıl Hıdımoğlu, Fen İşleri Müdürü Ergun Altıyaprak, Su Kanal Müdürü Salih Mutlu da iştirak etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir