GiresunManşet Üstü

AKSU: BENİM PARTİM GİRESUN

Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye  Başkan Adayı Kerim Aksu seviyeli bir kampanya yürütmeye özen gösterdiklerini belirterek  özellikle AKP Temsilcileri ve Adayının saldırgan, çamur atma, doğru olmayan beyanlar sarf etmelerinin kendilerini üzdüğünü belirterek, “ Memura, öğrenciye, gençlere baskı kurmaya kalkıyorlar. Giresun halkı baskılara boyun eğmez.   AKP’nin  12 yıllık Giresun’daki başarısızlığı halkımızın vicdan terazisinde tartılacaktır. Ben Giresun Halkına güveniyor ve inanıyorum “ dedi.

"CANİKLİ 12 YILDIR NEREDEYDİ?"

Seçim öncesi yazılı açıklama yapan Başkan Kerim Aksu şu görüşlere yer verdi: “ Değerli Hemşerilerim, 12 yıldır Sayın Nurettin Canikli neredeydi? Giresun’a hizmet yaptı da kim engel oldu ? Şimdi çıkmış adeta halkımızla alay edercesine projeler açıklıyor.  12 yıldır neredeydiniz? Gençlerimize iş veremeyen, çalışanları işsiz bırakan, memuru , işçiyi partizanca ezmeye çalışan hangi anlayıştır ? Devletin görevlilerinden parti militanı gibi davranmalarını bekleyen hangi anlayıştır? İşte tüm bunlar yarın sandıkta cevabını bulacaktır.  Giresun Halkı her şeyin farkındadır. Baskılara boyun eğmez. Hizmet edeni , yanında duranı  taktir eder.  Zaten AKP’nin paniklemesi, saldırganlaşması, baskı oluşturmaya çalışması bundandır. Halktan korkmayın. Kaçış yok halkın vicdan terazisine çıkacaksınız.” 

"BENİM PARTİM GİRESUN"

Belediye Başkanlığını kazandıktan sonra parti rozetini çıkarıp, Giresun rozeti taktığını belirten Kerim Aksu ; “ Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak seçimlere giriyorum. Seçimi kazandığım andan itibaren benim partim Giresun’dur. Ben Giresun’un Belediye Başkanı oldum. Halkın Başkanı oldum. Tüm Giresunlulardan destek istiyorum. “ dedi.AKSU 1

 

 

GİRESUN SEVDASINDA BULUŞTUK

Aksu, kimsenin adamı olmadığına vurgu yaparak;şunları söyledi: “ Kerim Aksu,dolmuşta,, okulda, maçta, cenazede, düğünde, berberde, bakkalda, atölyede, caddede, sokakta her zaman halkın, Giresunlunun içinde olmuştur. Giresun’un menfaatlerini her platformda en üst seviyeden savunmuştur.    Bu Kerim Aksu sizlerin çocuğu, yeğeni, arkadaşı ve kardeşidir. Hepimizin sevdası Giresun’dur. Bu sevda ile birbirimize kenetlendik. Yarın sandıktan Giresun Sevdasının çok güçlenerek çıkacağına inanıyorum. Giresun’a inanıyorum. Halkıma inanıyorum. Pazartesi sabahı sizlerin güç vereceği Kerim Aksu, yine sizlerle bu şehri yönetmeye, Giresun’un haklarını savunmaya,  bu şehirde yaşayan her vatandaşımıza hizmet etmeye devam edecektir. Sandık, yapılan hizmetleri de, yanlışlıkları da ortaya çıkaracaktır. Değerli hemşerilerime, tüm seçmenler şimdiden teşekkür ediyorum"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir