GiresunManşet ÜstüSiyaset

AKP’YE BULANCAK’TA KOÇ VURUŞU

Saadet Partisi Bulancak’ta iddialı bir adayla ve kadroyla yerel seçime hazırlanıyor. Geçen seçimde ilçede ciddi bir oy alan Belediye Başkan Adayı öğretmen Vahit Koç, seçimi farkla kazanacaklarını belirterek, AK Parti’den aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Kadir Aydın’a ve bu partiye oy verenlere kendileriyle birlikte hareket etmeleri çağrısında bulundu. AKP’nin küskünlerinin kendisine destek verdiklerini söyleyen Koç “ Bizim kapımız herkese açık olduğu gibi Kadir Aydın’ı da davet ediyoruz. Birlikte çalışmaktan, memnun oluruz” ifadelerini kullandı.

 Saadet Partisi Bulancak Belediye Başkan adayını düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı.

DSC_2632         

  KOÇ, İDDİALI BİR KADROYLA YARIŞA HAZIR

Toplantıda konuşan Koç,“Biz Bulancak’ın gelecek 5 yıl içerisinde 80 bin nüfusunu yönetmeye talibiz. Gelecekte ilçemizin yaşayacağı problemleri çözmeye talibiz. Toplum güvenilir insanlarla beraberse huzur bulur. Bu yüzden insanlar bize güvenmelidir. Ancak güven duymak sözle olmuyor. Güvene bilmek için gereken argümanlar bellidir. Halkımız kime güvenip güvenemeyeceğini çok iyi bilir. Bize teveccüh gösterilmesi halinde kamunun menfaatlerini kendi menfaatlerimizin üzerinde göreceğiz. Yandaş kişilerin menfaatleri yerine toplumun çıkarlarını koruma peşinde olacağız” dedi.

Adaylıktan çekileceği iddialarını yalanlayan Koç, "Biz adaylıktan çekilme değil, mevcut adayların bizim peşimize takılmaları temennisinde bulunuyoruz. Bu insanlar bizimle beraber toplanmak durumunda. Şu anda biz onlar için kurtarıcı pozisyondayız. Vicdanları giderici pozizyondayız, bize doğru geliyorlar. Küskünlerin bize karşı ilgisi ve alakası var Küskün çok, seçimi belirleyecek pozisyonda. Yani bizi en az 10 binin üzerinde oyla seçimi kazandıracak seviyede. Zaten Bulancak'ta 28 bin seçmen var" diye konuştu

DSC_2649Meclis adayları ve İl Başkanı, parti yöneticileriyle fotoğraf çektiren Saadet Partisi Bulancak Belediye Başkan adayı Vahit Koç, yaptığı konuşmada, geniş yelpazeli ve herkesimi kucaklayıcı bir meclis listesi yapacaklarını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir