logo

reklam
13 Şubat 2015

AKP İLÇE BAŞKANI AKAR AKSU’YA İNANMADI

AKP Giresun Merkez İlçe Başkanı Akar, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun ‘Giresun Belediyesi en iyi durumdaki belediye’açıklamasını inandırıcı bulmadı ve “rakamsal değerlerden uzak değerlendirmelerle kamuoyunda başarılı belediye algısı yaratmaya çalıştığını iddia etti.

Yazılı bir açıklama yapan Akar, “CHP Giresun belediyesi kendine güzel belediye” açıklamasında bulundu.

Rus Pazarı eski arsasının satışından elde edilen 8.5 milyon liralık gelirle bir yatırım müjdesi beklediklerini belirten Akar,  CHP’li belediye başkanı,”bizde iflas eden elinde, avucunda ne varsa satan tüccarın etrafa vermek istediği itibar izlenimi uyandırmıştır” dedi.

Bahtiyar Akar, şunları söyledi:” 2009 yılında seçim vaatlerinin içinde bulunan Rus pazarı arsasına projeyi yapamamış olmanın karşılığı, arsayı değerinden fazlaya sattım değil, Giresun halkına verdiğiniz sözü tutamamış olmanızdır. Giresun halkının gözünde bu durumun telafisi, bu arsa satışından elde ettiğiniz 8.5 milyonla yeni bir yatırım vaadinde bulunmanız olacaktır. AK Parti olarak çok net iddia ediyoruz ki, CHP’li belediye ekonomik olarak çıkmazın içinde, günü kurtarma peşindedir. Dün olduğu gibi yarında bu çıkmazdan kurtulmak için yeniden satacak ve bu satışlardan elde edilen gelirler  şehrimize alt yapı ,üst yapı ,yeni imar yolları, çevre, park, bahçe ve otopark olarak dönmeyecek ,varsa yoksa cari giderleri karşılamada kullanılacaktır.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?
#

AKP İLÇE BAŞKANI AKAR AKSU’YA İNANMADI” için 1 yorum

  1. erçin : diyor ki:

    iyi durumda değilse bu iktidarın bir temsilcisi olarak yardım isteyin hükumetten ,sonuçta hepimiz bu şehirde yaşıyoruz,siyasi beklentileri bi kenara bırakın şehrimiz için bir şeyler yapın eğer siyaseti rant alanı değil hizmet alanı olarak görüyorsanız tabi…