logo

reklam
02 Ekim 2015

AKP HEYETİ TEPKİLERE DAYANAMADI VE GÜCE’YE GİTTİ

Terör saldırısına uğrayan Güce'ye her parti gitti ve yaralılara, ilçe halkına geçmiş olsun dileğinde bulunarak teröre karşı birlik mesajı verdi. Aradan günler geçtikten sonra bunu yapmadığı için eleştirilen AKP de tepkiler üzerine ilçeye heyetle gitti. AKP Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ile milletvekili adayları Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk,  geçtiğimiz günlerde teröristlerce taciz ateşi açılan Güce İlçe Jandarma Komutanlığı’na  “Geçmiş Olsun” ziyaretinde bulundular.

AKP heyeti, karakolda görevli personelle bir süre sohbetti, son durum hakkında bilgi alarak kendilerine “Geçmiş Olsun” dileklerini ilettiler.

İl Başkanı Tütüncü, yaptığı açıklamada," Bu hain saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyor, saldıra yaralanan vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Saldırıya uğrayan askerlerimize de geçmiş olsun diyoruz. Yaşanan bu olayın güvenlik güçlerimizle birlikte sonuna kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz”  

Heyet daha sonra ise teröristlerce açılan ateşte yaralanan 4 vatandaştan biri olan Efe Uyar’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?