GiresunManşet Üstü

AKP AKSU’YU HEDEFE KOYDU

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun her hizmeti, Ak Parti tarafından eleştiri bombardımanına tutuluyor. Son eleştiri, yaşlı, engelli ve hastalar için Gazi Caddesi’nde hizmet verecek olan elektrikli araç.Merkeze bağlı 28 mahalle temsilcisinin katıldığı yemekli toplantıda konuşan  Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, aracı ‘Golf arabası’ olarak nitelendirdi.

Kerim Aksu için “Gazi Caddesi ve Atatürk Meydanı dışında bir hizmet yok”  diyen.

Şenlikoğlu, “Reklam için Golf arabası aldı. Aşağı yukarı inip çıkıyor. Hizmet aracı olarak lanse etmeye çalışıyor” diye konuştu

Aynı toplantıda konuşan Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi ise şunları söyledi:"Kerim Aksu, seçim öncesi 33 proje vaadinde bulunmuştu. Bu projelerden hayata geçirilen birkaç tanesidir ve bunlarda tartışılır durumdadır. Kadınlar Pazarı bunlardan birisi. Sayın Kerim Aksu bugüne kadar bize tek bir proje getirmedi. Milletvekilleri olarak bizden de ilimiz adına destek istedikleri, kaç proje vardır sormak lazım. Kendileri proje sunmadıkları gibi bizim önerilerimizi de dikkate almamışlardır. Bizler ise son genel seçimler öncesi 28 proje açıklamıştık. Bu projelerimizden 22 tanesi hayata geçirilmiş, 6 tanesi içinse çalışmalar sürmektedir ve 2015 yılına kadar tamamlanacaktır"

Geldi, belediyeyi kazanmaları halinde şimdiki otogarı petrol ofisinden alınan araziye taşıyacaklarını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir