Siyaset

AK PARTİLİ UZUN’DAN ÖVGÜLER

FAHRİ UZUN, "GİRESUN YENİLENME İÇİNDE"

Toplantı Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamalarda hayatını kaybeden 49 kişi için yapılan saygı duruşu ile başladı.

Belediye 2012 yılı kesin hesabının da görüşüldüğü toplantıda konu ile ilgili söz alan Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mustafa Saraydemir, Giresun Belediyesi bütçesinin her geçen yıl büyüdüğünü ve borcun bütçeye oranla sürekli azaldığını ifade ederek bunun başarılı bir tablo olduğunu söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise; Giresun Belediyesi tarihinde bir çok ilklere ve tarihi yatırımlara imza attıklarını belirterek çalışma stratejileri ile belediyenin kurumsal bir yapı kazandığını ifade etti.

2uux35s9570y2699q88zlq

Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi ve Ak Partili Meclis üyesi Fahri Uzun yaptığı konuşmada şaşırttı. Belediye övgüler düzen Uzun,  “Belediye bütçesi yıllar geçtikçe daha da büyüyor. Giresun Belediyesi’nde genel anlamda bir büyüme var. Şehrimiz bir yenilenme içinde. Biz içinde bulunduğumuz için bunları belki fark etmiyoruz ama şehir dışından misafir arkadaşlarımız bize gördüğü bu yeniliklerden, değişikliklerden bahsediyor. Bunlar güzel şeyler. Şehrimize yeni yatırımlar lazım. Umarım Atapark gibi kendini gösteren yeni yatırımlar yapılmaya devam eder.” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir