logo

reklam
23 Nisan 2017

AHMET KAYACIK’I ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANDIK

Yakalandığı hastalığa yenik düşerek 3 yıl önce hayatını kaybeden Gazeteci Ahmet Kayacık, Giresun’da kabri başında anıldı.

Kayadibi Mahallesi’ndeki mezarı başında düzenlenen anma törenine, Gazeteci Kayacık’ın eşi Hülya ve çocuklarının yanı sıra Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, 19 Eylül Gazeteciler Dernek Başkanı Erdoğan Erişen ile Trabzon, Ordu ve Giresun’daki  gazeteci meslektaşları katıldı.
Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram törende konuşmada "Ahmet Kayacık mesleğini en iyi şekilde icra eden başarılı bir gazeteciydi. Karadeniz’in kültür ve sanatına, yaşamına büyük katkılar sağlamıştır. Bölgenin sorunlarına titizlikle eğilmiş bunları haberleştirmiş gazeteciliği hiçbir zaman çıkar amaçlı kullanmayan kendini hep gazeteciliğe veren bir meslektaşımızdı. Kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz" dedi. 
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği başkanlarının da birer konuşma yaptığı anma programı dualarla son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?