logo

reklam

AHMET COŞKUN:SİYASETİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ

Giresun Lozan mübadilleri ve balkan kültürü araştırmaları derneği başkanıAhmet Coşkun, AKP aday adaylarına destek verdiği yönündeki haberler üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Coşkun, “hiçbir siyasi partinin maşası ve arka bahçesi değiliz. Çizgimiz ulu Önder ATATÜRK ün bize gösterdiği yoldur ve biz bu yoldan asla sapmayacağız” dedi.
Ahmet Coşkun açıklamasında şunları söyledi:”Bizleri günü birlik siyasetin içine çekmek isteyenler gaflet ve delalet içerisindedirler.

Dik duruşumuz onların her türlü kirli oyunlarını bozmaya yetecektir.

Giresun Lozan Mübadilleri  derneği Karadeniz Balkan Federasyonu ve İstanbul Balkan Federasyonu

Üyesidir.Bunların dışında hiçbir siyasi partiye ve kuruluşa üye olmadığımız gibi, siyasi  birlikteliğimizin olması da söz konusu değildir.

Lozan ın  ismi de cismi de bizim için çok değerlidir siyaset simsarları bunu böyle bilmesinde yarar vardır. Bizim adımıza siyaset belirleme hakkına kimse sahip değildir. Sosyal paylaşım sitelerinde şimdiye kadar görmediğimiz etik olmayan paylaşımlar ve siyasi yalakalıklar, ilimizin sosyal ve kültürel yapısına uygun olmayan son derece çirkin davranışlardan da son derece

rahatsızlık duymaktayız kamu yararına kurulan dernekler ve sivil toplum örgütleri sendikalar önce asli görevlerini yapmalı, şehrimizi ön plana çıkarıp kamu oyunu ciddi

meselelerle aydınlatmalıdır”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?