AktüelGiresun

ADD’DEN ZİYARETLER

Atatürkçü Düşünce Derneği Giresun Şubesi Giresun Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam MURAT ÇAĞRI ERDİNÇ ve Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcılığına atanan İSMAİL CEM FERİDUNOĞLU' na nezaket ziyaretinde bulundu.Şube başkanı Gürsel Ekmekçi yaptığı açıklamada, "şehrimize çok faydalı olacağına inandığımız sayın vali yardımcımıza ziyarette bulunduk ve bizleri çok güzel bir şekille ağırladı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Yine Tirebolu iletişim Fakültesi Dekanlığına atanan İsmail Cem Feridunoğlu'nuda ziyeret ettik çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretimizde yeni atanan dekan beyle tanışma fırsatı bulduk."dedi.

ADD Başkanı, yıllarını bu şehre vermiş sayın Feridunoğlu'nun bu göreve başlamasından dolayı çok mutlu olduklarını şehrimize ve üniversitemize faydalı olacağından inandıklarını  sözlerine ekledi.

Ziyaretlerde Tirebolu Şube Başkanı Bahri Köksal Giresun Şube Başkan Yardımcısı Evrim Özkan, Giresun Şube Saymanı Cumhuriye Torun ve Giresun Şube Gençlik Kolu Başkanı Oğuzcan Özdemir' de yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir