logo

reklam

ADAY TIĞLI..

Cumhuriyet Halk Partisi’nin hafta sonu yapılacak olan il kongresinde adaylığını açıklayan tek isim Sinan Kitapçı yönetiminde il başkan yardımcılığı görevini yürüten Necati Tığlı oldu.

Tığlı düzenlediği basın toplantısında, “Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği, Cumhuriyetimizin sigortası olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin, partimizin iktidara taşınması noktasında çalışmaya, katkı sunmaya talibiz” dedi.

Tığlı,şunları söyledi:”Bu hedefe yürürken, birlik ve beraberlik içinde, milletvekilimizle, belediye başkanlarımızla, önceki dönem vekillerimiz ve önceki dönem belediye başkanlarımızla, önceki İl ve İlçe Başkanlarımızla istişare içinde olarak ortak aklı hayata geçirmeye önem vereceğiz. 16 İlçe Başkanımla, gençlik ve kadın kollarımla, partimizin neferleri olan üyelerimizle birlikte CHP’yi iktidara taşımanın gayreti içinde olacağız”.
Toplantı sonunda Necati Tığlı, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, görevi teslim eden Sinan Kitapçı ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’le birlikte objektiflere poz verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?