Giresun

AB’DEN BAŞKAN AKSU’YA MEKTUP VAR

Avrupa Birliği (AB)Bölgeler Komitesi Türkiye Çalışma Gurubu Başkanı Helnz Lehmann Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya bir mektup göndererek, başarılı geçen Giresun toplantısı için teşekkür etti.

Lehmann mektubunda duyduğu memnuniyeti belirterek şu görüşlere yer verdi:
“ 25 Kasım 2014 tarihinde Giresun’da düzenlenen mükemmel toplantımızın organizasyonu için size bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bölgeler Komitesi Çalışma Grubunun Türkiye ile ilişkiler konusundaki bu toplantı benim düşünceme ve meslektaşlarımdan geri dönüşlere göre başarılı oldu. Çalışma Grubunun üyeleri ve Türk mevkidaşlarının iyi şartlarda çalışmalarından, çok sayıda gözlemcinin katılımından memnuniyet duydum.

Bu toplantı, ileriye yönelik öğrenme ve ortaklık konularında olumlu bir çalışma dinamiğinin oluşması için büyük bir fırsat olmuştur. 
Özellikle meslektaşlarınızın üstün lojistik organizasyonu için tebriklerimi sunmak isterim. Üyelerimizin tümü Giresun’da kendilerine gösterilen sıcak ağırlamadan büyük memnuniyet duymuşlardır ve personeliniz tarafından sunulan mükemmel organizasyon ve hazırlığın bunda büyük rolü olmuştur.

İşbirliğiniz ve nazik ev sahipliğiniz için tekrar teşekkür ederim. Gelecekte tekrar sizinle beraber çalışmak ve belediyenizi ziyaret ederek , tanıştığım tüm kişilerle görüşmek isterim. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir