GiresunSiyaset

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN’UN BELEDİYECİLİK SORUNLARINI ANLATTI

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu,  ağırlıklı olarak CHP’li seçmenlerin yaşadığı Kayadibi Mahallesi’nde yaşayanlarla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Burada konuşan Şenlikoğlu,  “gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizleri umutla beklediğini görüyoruz. Bu bize ayrı bir şevk ve heyecan veriyor, en önemlisi de sorumluluğumuzu artırıyor. Halkımızdan aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz” dedi.AYTEKİN ŞENLİKOĞLU GİRESUN'UN BELEDİYECİLİK SORUNLARINI ANLATTI

Konuşmasında, Giresun merkezde ki yerel  yönetimler sorunlarına dikkat çeken Şenlikoğlu,.” İmar karmaşası, trafik çilesi, otopark sorunu, şehirleşme, planlama, kaynakların hesapsız kullanılması, ekonomik problemler, alternatif proje eksikliği gibi aşılması gereken birçok temel problemler var. Bu bekleyen ve çözüme kavuşturulması gereken sorunlar Ancak AK Parti Belediyeciliği ile çözüme kavuşturmak mümkün hale gelmişti.” diye konuştu.

ÖZEL İDARE PERSONELİNE MORAL ZİYARETİ

Aytekin Şenlikoğlu, bugün de  Giresun İl Özel İdaresi şantiye personeli ile kahvaltıda buluştu.

Kış Şartlarında yoğun mesaj harcayan personeli ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler alan Şenlikoğlu konuşmasında şunları kaydetti; “Kış şartlarının yoğunlaştığı bu günlerde İl Özel idare personelimizin çalışmalarını yerinde görmek ve moral vermek adına bir araya gelmek istedik. Özellikle ilimiz Köyleri başta olmak üzere karla mücadele kapsamında gerçekleşen çalışmaları İl özel idaremizin personelleri olarak devletimizin bu asli görevini yerine getirmek üzere var gücünüzle mesai harcıyorsunuz. Kapanan yollara anında müdahale ile ulaşımı gece gündüz demeden 24 saat kontrol altına almaya çalışıyorsunuz. Giresunlu hemşerilerimizin, özellikle köylerde yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya gayret ediyorsunuz. Hamdolsun Devletimizin ve siz çalışan personellerimizin fedakar ve başarılı çalışmaları sayesinde insanımız bu zor kış şartlarından en az seviyede etkileniyor. Bu sebeple sizlere bu zor ve meşakkatli görevlerde kolaylıklar dileyerek, kaza ve beladan uzak bir kış dönemi geçirmenizi Cenab-ı Hak’tan temenni ediyorum. “dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir