AktüelGiresun

1O NİSAN POLİS KOKTEYLİ DÜZENLENDİ

Polis Teşkilatının Kuruluşu’nun 170’ inci yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve eşi Sabiha Öztürk’ün ev sahipliğinde geleneksel 10 Nisan kokteyli düzenlendi.

 Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’ndeki kokteylde konuşan Emniyet Müdürü Öztürk, davetlilere hitaben bir teşekkür konuşması yaptı.

Vali Karahan ise konuşmasında,  Türk polisinin vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamaları için uyumadan hizmet verdiklerini belirterek, “Giresunlu hemşerilerimiz de bunun kadir kıymetini biliyorlar, polisimizi el üstünde tutuyorlar” dedi.

Şehitlere rahmet gazilere uzun ömürler dileyen Vali Karahan“Burada en önemli desteğimiz, Adliyenin bizimle birlikte olması ve bu konuda gerçekten polisimizin önünü açıcı desteklerini bizden esirgememeleri de çok önemli yer tutuyor. Vatandaşımız hizmetin en iyisine layık. Polisin yüzü biraz serttir ama kötülere karşı, suçlulara karşıdır. Dürüst vatandaşımızın başımızın üstünde yeri var. Onların, her an 24 saat emrindeyiz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, özel olarak hazırlanan pasta; Vali Hasan Karahan ve eşi Şule Meral Karahan, Milletvekili Mehmet Geldi, Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit ile İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve eşi Sabiha Öztürk tarafından birlikte kesilerek davetlilere ikram edildi.

Kokteyl boyunca Giresun Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından, salonda müzik dinletisi sunuldu.2015-331-3

Kokteyle ayrıca; Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Aygün Attar, Vali Yardımcıları,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan Ersoy, İl Genel Meclisi Başkanı A.Mürşit Gürel, GRÜ Rektör Yardımcısı Mahir Kadakal, bazı ilçelerin kaymakam ve belediye başkanları, STK temsilcileri ile daire amirleri ve çeşitli kesimlerden çok sayıda davetli katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir