GiresunManşet Üstü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, "Giresun’un en büyük sorunu yönetim zafiyetidir" dedi.

Dereli Kültür ve Turizm Derneği’ne yaptığı ziyarette konuşan MHP adayı Dr. Orhan Erzurum, “Biz, siyaseti geçim kapısı olarak görenlerden değiliz… Allah rızasını alabilmek için siyaset yapıyoruz. Projelerimiz insanların gözüne hoş görünmek için değil, hizmete ve işsizlik sorununa çözüm amaçlıdır. Dünya değişirken maalesef Giresun geriye gitmektedir" ifadelerine yer verdi.

"Geçtiğimiz ay yağan iki karış kar için beceriksizler, ‘afet oldu’ diye iş bilmezliklerini kamufle etmeye çalıştı" diyen Dr. Orhan Erzurum, şunlara yer verdi; "Giresun’un sorunlarını çok iyi biliyoruz… En büyük sorun yönetim zafiyetidir. Giresun’da sosyal aktivite sıfır. Bu nedenle bizler özellikle büyük mahallelerden başlayarak sosyal yaşam alanları inşa edeceğiz. Birileri bu hizmeti buraya getirdi, Allah razı olsun dediğinde bizim için en büyük ödül budur."

"Giresun’da, Giresunlular ekmek yiyecek" diyen Erzurum, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu aziz millet, bir de milliyetçi başkan görsün, bakın bakalım belediyecilikte milliyetçi başkan nasıl olurmuş. Bizler halka hizmeti ibadet sayanlardanız, bu anlayış farkının altında yatanları sağduyulu halkımız iyi bilir."

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir